Komputer do pracy 2015

W swej możliwości wybierają się jedynie ekonomiczne oraz mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z dyrektywą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w ciągu pracy, ochrona pozycji i ergonomia obsługi są tu na ważnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki użyciu wysokiej klasy składników, technicznie ulepszają formę i trwały postęp w zasięgu technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W bliskim szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, ale też skomplikowane a daleko skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak jeszcze agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszyny do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o miary od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o jakimś poziomie oraz całymi typami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i odkładają je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie fakty są dobrane do spraw indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty obecne są stawiane na przyczepach lub samochodach ciężarowych i są optymalnym urządzeniem do prowadzenia pracy dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te używane są przy zasysaniu znaczniejszych liczbie suchego artykułu z grubych odległości. Zostały przeprowadzone według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Cieszymy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i budowie odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń oraz obiektów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Myślimy i powodujemy także instalacje dla pyłów wybuchowych.